• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

SARP SINIR KAPISINDA DOSTLAR HASRET GİDERDİ.

 Sarp sınır kapısının hemen yanı başında hizmet veren Sarp Villa Cafe bu defa anlamlı bir toplantı ve eğlenceye ev sahipliği yapıldı. Geleneksel olarak ilki geçen yıl yapılan dostlar buluşmasının bu yılki toplantısına da katılım hayli yoğundu.

            Kemalpaşa Belediye Başkanı Yalçın Emiralioğlu’nun da katıldığı Dostlar buluşması gecesinde etkinliği organize eden Nalan-Yalçın Çakır çifti’de etkinliğe katılan dostları ile yakından ilgilendiler.

            Nalan Çakır Dostlar buluşması gecesine katılan bütün dostlarına ayrı ayrı teşekkür ettiği gecede “Yılda birkezde olsa dostlarımızla bir arada olmak için geçen yıl burada bir tohum ektik. Bu yıl ikincisini yaptığımız gecede gördük ki gerçek dostlar, dostları ile bir arada olmak için koşarcasına Sarp Villa Cafe’ye akın ettiler. Bundan büyük mutluluk olurmu? Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sayın Başkanımız, Yalçın abimize de bu güzel gecede aramızda olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Kendisine de teşekkür ediyoruz. Daha nice dostlar buluşması etkinliğinde hep beraber el ele gönül gönüle bir arada olacağımıza candan inanıyorum” dedi.

            Dostlar Buluşması etkinliğine katılanlar gecenin ilerleyen saatlerine kadar canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlenip horonlar oynadılar.

Haber: Hayati AKBAŞ1670 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın