• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Hopa Kaymakamı Daire Müdürleri İle Toplantı Yaptı

   Kaymakam Sayın Mehmet Ali ÖZKAN Daire Müdürleri İle Toplantı Yaptı
İlçemiz Kaymakamı Sayın Mehmet Ali ÖZKAN’ ın Başkanlığında;  5442 sayılı İl İdaresi Kanunun 40. Maddesi  gereğince, İlçe İdaresi Şube Başkanları, Belediye Başkanları, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Ziraat Odası Başkanı  ile Kaymakamlık toplantı salonunda toplantı yapıldı.
 
   Toplantıda konuşan İlçe Kaymakam Sayın  ÖZKAN “Bu güzel ilçemize hizmet etmenin büyük bir onur olduğunu ve ağır bir sorumluluk gerektirdiğini öncelikle belirtmek isterim. Toplumda huzur ve güvenin sağlanması, eğitim ve sağlıkta kalitenin yükseltilmesi, şehit ve gazi ailelerine, yaşlılarımıza, yardıma muhtaç vatandaşlara, korunmaya muhtaç çocuklarımıza ve engellilerimize sürekli ve kaliteli hizmet sunumu, halkın yaşam kalitesinin artırılması en çok üzerinde duracağım ve destekleyeceğim konulardır.
  
   Kaymakamlığım süresince, adalet, tarafsızlık, sevgi ve hoşgörü içerisinde görev yapma bilinci ve gayretiyle hizmet edeceğim. Mesai arkadaşlarımla birlikte çalışmalarımızı yürütürken kanun ve hukuk çerçevesinde; problemlerin çözülmesine, görevin ve işin hakkının verilmesine, karşılıklı saygı, işbirliği ve uyum içerisinde hizmet etmeye, kamu hizmetlerini çağdaş niteliklerde sunulması ve vatandaşlarımızın buna kolay ve çabuk bir şekilde erişmesi yönündeki çalışmalara gayret gösterilecektir” ifadelerini kullandı.

 
   “İlçemizin daha ileri bir noktaya götürülebilmesi için; kamu kurum ve kuruluşlarında bulunan mesai arkadaşlarımın, katkı ve desteklerini, tecrübelerini, bilgilerini, emeklerini esirgemeyeceklerine olan inancım tamdır. Birlikte çalışacağım mesai arkadaşlarımın görev ve sorumluluk bilinciyle güzel bir ekip olarak Hopa’ ya  en iyi şekilde hizmet etmeye çalışacağız” diyen Sayın ÖZKAN, "Bu vesile ile kurum ve kuruluşlarımızda çalışan siz değerli çalışma arkadaşlarıma toplantıya katıldıklarından dolayı teşekkür eder görevlerinde başarılar dilerim ”  dedi.

Haber: www.hopa.gov.tr
 


635 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın