• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

ULUSLAR ARASI MASA TENİSİ DOSTLUK KUPASI MÜSABAKALARI DÜZENLENDİ

     Masa Tenisi Türkiye Yıldız-Genç sporcuları ile Gürcistan/ Batum milli sporcuları arasındaki Dostluk Kupası müsabakaları Arhavi Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor salonunda yapıldı.

      Türkiye Masatenisi Federasyonunun desteği ve Artvin İl temsilcisi Ümit  AKSU‘nun katkılarıyla,  Arhavi kapalı Spor Salonunda düzenlenen  “Masa-Tenisi Dostluk Turnuvası” Türkiye, Gürcistan arasında  ilgiyle izlendi. Bu Güzel organizasyon sayesinde, sporcularımıza hem moral hem de tecrübe kazanmış oldu. Turnuva birinciliğini Gürcistan Sporcusu alırken 2. Ve 3. Türk Sporcuların oldu.
     Hopa belediyesi adına Böyle bir organizasyona ilk defa katılan Murat ALTINKAYA büyük bir mücadele göstererek 3. Olmuştur. Hopa Belediyesi adına yarışan Sporcunun Antrenörü  Leyla YAZGELDİ AYSAN yaptığı açıklama da :

       “İlk defa uluslar arası bir organizasyona dahil olduk. Üçüncülükle başladık, Allah nasip ederse ilerleyen yıllarda çeşitli organizasyonlarda Hopa Belediyesi olarak adımızı sıkça duyuracağız. Antrenmanlarımız son hız devam ediyor. Daha önceki açıklamamda başarabilirsek uluslar arası bir turnuvanın Hopa da yapılmasını sağlayacağız demiştik ve başardık. Aynı organizasyonun seneye Hopa da yapılmasının sözünü alarak mutlu bir şekilde ilçemize döndük. Son olarak sporcum Murat ALTINKAYA’yı  Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum’ dedi.
 
Haber: www.hopa.gen.tr


1338 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın