• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Ünlü Fotoğraf Sanatçısı Faruk AKBAŞ Artvin de

     Artvin “Altın Boğa” Doğa Filmleri Festivali kapsamında Doğa Fotoğraf Sanatçısı Faruk AKBAŞ  ve Deniz Altı fotoğrafçısı Tamer GÜNAY söyleşi programı düzenledi. Film Festivali kapsamında doğa yürüyüşleri de düzenleneceği bildirildi.

   Söyleşi ve Gezi Organizasyonun koordinasyonunu Artvin Fotoğraf Sanatı derneği Başkanı Süleyman İNAL yapıyor.Söyleşi Öncesi Süleyman İNAL “Artvin Fotoğrafları”  ,Tamer GÜNAL “Türkiye Denizleri” ve “Deniz altı Çekimleri Kamera arkası”   Faruk AKBAŞ “Zaman Atlamalı Doğa”  sunu gösterisi oldu.

   Sunu Gösterisinin ardından Katılımcılar ile Sıcak bir söyleşi düzenlendi. Doğa fotoğrafları çekim teknikleri hakkında pratik bilgiler verdikten sonra katılımcıların soruları yanıtlandı. Söyleşi Ardından, Belediye Artvin Belediye Başkanı Plaket verdi. Plaket töreninin ardında Belediye başkanı Katılımcılara ve Söyleşi için gelen Sanatçılara teşekkür  etti. Özellikle Artvin Fotoğraf Derneği Başkanı Süleyman İNAL `ın Artvin’e katkılarından dolayı da özellikle teşekkür etti. Söyleşide Birçok Daire müdürlerinin yanında Kültür Bakanlığının Fotoğrafçısı da katıldı. Artvin Fotoğraf Derneği Üyeleri ve Hopa Fotoğraf Gönüllüleri Topluluğu Üyeleri de oradaydı.
1642 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın