• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Hopa Gençlik Merkezi Genç Dönüşüm Projesi ile “Tek Kullanımlık Sanma ; Çöpe Atmaya Kalkma” sloganıyla Yüksek Öğretime Geçiş sınavının yapıldığı okullardaydı. Gençlik ve Spor Bakanlığının Genç Dönüşüm projesi kapsamında " Tek Kullanımlık Sanma ; Çöpe

   Hopa Gençlik Merkezi Genç Dönüşüm Projesi ile “Tek Kullanımlık Sanma ; Çöpe Atmaya Kalkma” sloganıyla Yüksek Öğretime Geçiş sınavının yapıldığı okullardaydı. Gençlik ve Spor Bakanlığının Genç Dönüşüm projesi kapsamında " Tek Kullanımlık Sanma ; Çöpe Atmaya Kalkma" sloganıyla ÖSYM tarafından yapılan sınavlarda dağıtılan sınav setlerini toplama kampanyası ile bu sınav setlerinin israfı önlenerek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması sağlanmaktadır.

   Gençlik ve Spor Bakanlığınca 81 il
de yıl boyunca uygulanan projelerden biri olan Genç Dönüşüm projesinin amacı gençlerde israf etmeme bilincinin ve yardımlaşma bilincinin oluşması, dönüşüm ile çevre ve doğanın korunması hakkında bilgilenmeleri farkındalık oluşması amaçlanmaktadır. ÖSYM tarafından yılın belli dönemlerinde yapılan sınavlarda dağıtılan kalem setleri Gençlik Liderleri ve gönüllü gençlerle toplanarak belirlenen bir köy okuluna götürülerek israf önlenmeye çalışılıyor.

   Hopa Gençlik Merkezi olarak Genç Dönüşüm Projesi kapsamında 13.03.2016 pazar günü YGS sınavı yapılan üniversite ve okullarda eş zamanlı olarak Gençlik Lideri Huriye TÜRKMEN ve gönüllü gençlerle ihtiyaç sahibi okullardaki öğrencilere dağıtılmak üzere sınav setlerini topladılar.
Haber : 
710 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın