• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Federasyonu Doğu Karadeniz Bölge Şampiyonluğu grubunda yer alan Fındıklı-Pazar-Ardeşen-Arhavi ve Hopaspor un içinde yer aldığı 5 takımlı Veteran Lig müsabakalarındaki karşılaşmalarda heyecan doruğa çıktı.

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Federasyonu Doğu Karadeniz Bölge Şampiyonluğu grubunda yer alan Fındıklı-Pazar-Ardeşen-Arhavi ve Hopaspor un içinde yer aldığı 5 takımlı Veteran Lig müsabakalarındaki karşılaşmalarda heyecan doruğa çıktı.

Son olarak D. Karadeniz Lığı liderlik karşılaşmasında Hopaspor kendi evinde Pazarsporu konuk etti. Hopa Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İlhan Şenlik ve Hopa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Küçükali ile Hopaspor Başkanı Nedim Koyuncu ile bayan taraftarlarında içinde bulunduğu taraftar topluluğu karşılaşmayı izledi.


Sahaya Hopaspor Teknik direktörü İlyas Beşenek sahayaYıldıray-Bülent-Oğuz-Miraç-Tayfun-Murat-Fatih-Hasan-Cem ve Serkan onbirini çıkartırken yedeklerde de Turgay-Tekin-Zeki-Nizam-Koray-Fatih ve Mehmet kadroda yer aldı.
Pazar Veteranlar çalıştırıcısı Muhammet Günaydın sahaya Temel-Mustafa Biber-Mustafa Bayar-Macit-Selim-Adem-Mehmet-Cengiz ve Ekrem onbirini sürerken yedeklerde de Mustafa-Tolga-İlhami-Engin-Ünal-Ali-Necat-Kamil’e kadroda yer verdi.

Karşılaşma Pazarspor un vuruşuyla başlarken Hopaspor ilk dakikalardan başlayarak karşılaşmaya ağırlığını koydu. Karşılaşmayı izleyen taraftarlarda maç sonuna kadar sahada sergilenen güzel futboldan kendilerini alamazken karşılaşmada Hopaspor Veteranların tecrübeli oyuncularından Cem 3 ve Koray Balcıoğlu’nun da 2 güzel golünü alkışladılar. Konuk ekip Pazarsporun tek golunude karşılaşmanın son dakikalarında Mehmet Ali Terzi’nin ayağından buldular.

Hopaspor başkanı Nedim Koyuncu karşılaşma sonunda yaptığı değerlendirmede “Veteranlarımız tecrübelerini sahaya yansıttılar. Karşılaşmada farklı bir skorla sahadan galip ayrılmasını ve grupta da liderliğe yükselmesini bildiler. Kendilerini tebrik ediyorum” dedi.


Kaynak: www.hopam.com


1517 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın