• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Çevresi tarafından çok sevilen güler yüzlü simasıyla bilinen İngilizce Öğretmeni Büşra GEYİK, yaptığı projeyi uygulamaya geçirdi. Çocukların çok sevdiği Büşra Öğretmen, Hopa Belediyesiniden aldığı maddi destekle okulda İngilizce

   Hopa Mehmet Akif Ersoy İlkokulunun İngilizce sınıfı açıldı. Açılışa Kaymakam Mehmet Ali Özkan, Belediye Başkanı Nedim Cihan, Cumhuriyet Başsavcısı Yiğit Kaçar, Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Güven, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Döne ve Şube Müdürleri katıldı.

   Çevresi tarafından çok sevilen güler yüzlü simasıyla bilinen İngilizce Öğretmeni Büşra GEYİK ve Taylan ÇELEBİ yaptıkları projeyi uygulamaya geçirdi. Çocukların çok sevdiği Büşra Öğretmen, ve Taylan Öğretmen Hopa Belediyesiniden aldığı maddi destekle okulda İngilizce sınıfı açılışını sağladı.Bu sınıf için uzun süreden beri dur durak bilmeden çalışan Büşra öğretmen amacına ulaştı ve çalıştığı okula farklı öğretilerin olduğu bir sınıf yapmayı başardı. Özelliklle ingilizcenin görsel etkisini daha iyi ve kalıcı olarak kullanacağı bir sınıfın çocuklar için çok faydalı olacağını düşünüyor.

   Okula sınıf açılışı için verdiği maddi desteklerden dolayı Kaymakam Özkan, Belediye Başkanı Nedim Cihan’a teşekkür plaketi verdi.

ŞİİR DİNLETİSİ BEĞENİ TOPLADI

Etkinliğe katılan Kaymakam Özkan, Hopa Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda “Gecenin Adı” adlı şiir dinleti programı yapıldı. Programda Hakan Hacıosmanoğlu, Ayşe Beşiroğlu, Büşra Geyik, Berat Başar, Canan Özdoğan, İbrahim Kaceroğlu, Damla Demirci, Kemal Kılıç, Gökçe Atalay ve Turan Altınkaya’ya organizasyonu düzenledikleri için teşekkür etti.


2581 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın