• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Erzurum da ki Okul Sporları Yıldız Kızlar Müsabakada Başarılı olup ilk üçe giren Sporcularımız; Ufet ALTUNKAYA, Sudenaz ÖZTÜRK, İlksen YILDIZ, Sudenaz USTABAŞ

Hopa'da Bir kaç yıldan beri Hopa Halk Eğitim Merkezi ve Hopa Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüklerinin desteği ile Hopa da Masatenisi Sporunu yayma ve geliştirmek için özveriyle çalışan Masatenisi 2. Kademe Antrenör Leyla AYSAN, Çalışmalarının Ödülünü almaya başladı. Bir çok çocuk ve genç sporcuyu yetiştirmekte olan Antrenör Leyla AYSAN  geçen haftalarda Erzurum da yapılan müsabakalarda ilk üçe girerek başarılarında yenisini ekledi. 


   Bundan sonra Hopa ilçesinde Masa Tenisi Sporunu daha da ileriye taşımak gerekeceği aşikardır. Bunun için Türkiye Masa tenisi federasyonunu da Hopa İlçesinde de turnuvalar düzenlenmesini sağlamak gerekmektedir. Bu konuda da Antrenör Leyla AYSAN iki yıldır bunun için hazırlıkları tamamladıklarını, Federasyona başvuru yaptığını, kısmet olursa bu yaz uluslararası bir turnuva da Hopa yapılabileceğını söyledi.
 
   Masatenisi Sporuna gençlerimizin ilgili olduğu, bu ilgiyi de başarıya çevirmek için gerekli çalışmanın Gençlik Spor ve Halk Eğitim Merkezi bünyesinde yapıldığını dile getiren AYSAN, Başarılarla bu hizmetlerin karşılığını vermek istediklerini söyledi. "Bu arada İlk zamanlar da Bize Tenis Masası, Tenis Raketleri ve Tenis topu gibi malzeme desteğini Esirgemeyen Levent YAZICI Ya, Halk Eğitim Merkezi müdürü Harun YÜCE’ ye  ve Gençlik Hizmetleri ve  Spor ilçe Müdürü İlhan ŞENLİK’ e Ve de Maddi desteklerinden dolayı Hopa Belediye Başkanı Nedim CİHAN ve Belediye Çalışanlarına Teşekkür etti."
 
   Erzurum da ki  Okul Sporları Yıldız Kızlar Müsabakada Başarılı olup ilk üçe giren Sporcularımız; Ufet ALTUNKAYA, Sudenaz ÖZTÜRK, İlksen YILDIZ, Sudenaz USTABAŞ  
 
   Masa tenisi sporcularımız ilçe müdürümüz ilhan ŞENLİK ve Antrenör  Leyla AYSAN ile birlikte Hopa Belediye Başkanı Nedim CİHAN’ ı ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında Hopa Belediye Başkanı CİHAN Yaptığı Açıklamada İl ve Bölge müsabakalarında ki başarılarından dolayı sporcularımızı kutladı. Sporculara ve Spora desteklerinin süreceğini belirten CİHAN Kütahya ilinde yapılacak olan Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasında sporcularımıza başarılar diledi.
 
  14-17 Nisan da Kütahya da Yapılacak Olan Yıldızlar Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı kazanan  Sporcuları Kutlar Kütahya da ki Müsabakalarda da Başarılar dileriz. 
Haber : Tuğçe YURTSEVER
1150 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın