• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Eğitim-Bir-sen, Memur-Sen ve Diyanet-Sen in ortaklaşa düzenlediği konferansa Konuşmacı Olarak Ali Erkan KAVAKLI' yı davet ettiler. Ali Erkan KAVAKLI 31 MMart Perşembe Günü Saat: 19:30 da Hopa Emre Düğün Salonunda Hopa Halkıyla Buluşacak

   Eğitim-Bir-sen, Memur-Sen ve Diyanet-Sen Sendikalarının ortaklaşa düzenlediği konferansa Konuşmacı Olarak Ali Erkan KAVAKLI' yı davet ettiler.  

   Ali Erkan KAVAKLI 31 Mart Perşembe Günü Saat: 19:30 da Hopa Emre Düğün Salonunda Hopa Halkıyla Buluşacak " 1915'den Günümüze ve Günümüzden Geleceğe Çanakkale" İsimli Konferansta konuşmacı olacak. Hopa da yaşayan herkes'i konferansa davet eden Sendikacılar  bu tür etkinlikleri çoğaltarak devam etmeyi düşündüklerini de dile getirdiler. 


 Ali Erkan KAVAKLI   ;
    1952 yılında Konya’nın Seydişehir ilçesine bağlı Kavak köyünde doğdu. İlkokulu Kavak’ta, orta ve liseyi Konya’da okudu. 1971 yılında liseyi bitirdi ve İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesine girdi, 1976’da fakülteden mezun oldu ve öğretmenliğe başladı. Hatay, Sivas, Divriği, Suşehri, Çanakkale ve İstanbul’daki çeşitli okullarda, altı yılda Almanya'da edebiyat öğretmenliği yaptı.

   Yazı hayatına hikâye ile başladı, ilk hikâyesi 1975 yılında yayınladı. Daha sonra çeşitli dergi ve gazetelerde sürekli yazılar yazdı.

   1988 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’nın açtığı imtihanı kazanarak Almanya’ya gitti, altı yıl orada kaldı, Almanca öğrendi, Alman edebiyatı ve modern literatür ile ilgili kurs ve seminerler takip etti. 

   Hâlen eğitim, başarı ve motivasyon seminerleri veriyor. 1850’den fazla konferans veren Kavaklı, Almanca ve Arapça biliyor ve iki çocuk babasıdır.

630 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın