• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Halk Eğitim Merkezi Bünyesinde “Tığ Örücülüğü Kursu” Düzenlendi.Usta Öğretici Seyhan ALTINSOY’un Tasarlayıp geliştirdiği “Hopa Bebeği” Ürünü Proje olmaktan çıkıp uygulamaya geçti.   Hopa Halk Eğitim Merkezi Müdürü Harun YÜCE’ nin Geldiği günlerde planladığı markalaşma uygulamalarından bir tanesini daha hayata geçirdi. Hopa için Tanıtım anlamında önemli olan, Özellikle de Turizm Sektöründe kullanabileceğimiz Hopa’ya ait bir marka çalışması gündemdeydi. Bununla ilgili yaptığı çalışma da Hopa’ya ait bir marka  “Hopa Bebeği” Görücüye Çıktı.

   Halk Eğitim Merkezi Bünyesinde “Tığ Örücülüğü Kursu” Düzenlendi.Usta Öğretici Seyhan ALTINSOY’un Tasarlayıp geliştirdiği “Hopa Bebeği” Ürünü Proje olmaktan çıkıp uygulamaya geçti. Usta Öğretici Seyhan ALTUNSOY ve Kursiyerlerinin çalışması başarıyla seri üretime geçildi.

HOPA BEBEKLERİNİN GÖRÜNTÜSÜ


   Tamamen Yöresel figürlerin işlendiği ürünlerde, Hopa Bebeklerin üzerinde Hemşin Çorabı, Çay, Fındık, Sepet, Mısır, sepet ve atmaca motifleri kullanıldı. "Hopa Bebeği "Üretimin de tamamen organik ürünler kullanılıyor. Ayrıca Çocuklar için yöresel ürünlerin öğrenilmesi bakımından da diğer oyuncaklara göre daha etkili ve eğitici bir oyuncak katagorisine girmektedir.

   Usta Öğretici Seyhan ALTUNSOY , Kursiyerleri Aliye DEMİRBAŞ, Aygün ÖZÇEP, Aysel ÖZKAN, Cannur SARI, Derya TEMEL, Semra KORKMAZ, Sonnur AYDIN, Yasemin BEKAR, Melek BOZKAN, Meryem ÇAN ve yeni başlayan onbeş kişi ile birlikte "Hopa Bebeği" seri olarak Üretimini yapıyorlar. 

   Hopa Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Ürettikleri "Hopa Bebek" lerini Şimdilik Teşhir Standında satışa çıkardılar.

  Ayrıca "Hopa Bebekleri" hazırlıklar tanımlandıktan sonra www.hopapazari.com web sitesinde satışa sunuşacaktır.

Haber & Fotoğraflar : Levent YAZICI

2546 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın