• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
HOPA HALK EĞİTİM MERKEZİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

   Ege Üniversitesi (EÜ) Diş Hekimliği Fakültesi tarafından engellilere tekerlekli sandalye temin etmek için başlatılan kapak toplama kampanyası meyvelerini veriyor. “Tane Tane Kapakları Toplayalım Adım Adım Engelleri Aşalım” adlı sosyal sorumluluk projesi düzenledi. Bu projeye  destek vermek amacıyla Hopa Halk Eğitimi Merkezi olarak toplamda 180 kg plastik kapak toplayarak kampanyaya destek verdi. ve destek vermeye devam ediyor.

   250 kg=1 tekerlekli sandalye sizde umut olmak istiyorsanız rengi türü fark etmiyor,  bütün plastik kapakları çöp olmaktan kurtarın.... böylelikle doğamızı da korumuş olalım.

  Bu konuda Büyük bir emek veren Halk Eğitim Merkezi Çalışanları ve kursiyerleri Çabalarının karşılığını aldıklarını dile getirdi.

Ayrıca Kapak toplama faaliyetimize destek veren:

    Hopa Engelliler DerneğineOtel Cihan, Peronti Otel, Sarp Villa Kafe, Hopa Dolmuş Durağı, Kemalpaşa-Hopa Dolmuş durağı şoförlerine, Kemalpaşa Hilal Çeyiz Evi'ne, Kemalpaşa Sahil Mini Market'e, Acarlar Market'e, Serhat İlköğretim Öğretim Okulu'na, Sarp Kemalpaşa Dolmuş durağı şöförlerine, Hopa Belediye Parkı- Green Garden, Kemalpaşa Sahil İnternet CafeYazıcılar Bilgisayar işletmecileri ve çalışanlarına, Karadeniz Pazarlama'ya (Saim Bey'e), Seyhan Aytan Karaşah, Buse Danışmaz, Aynur Kara(yeğenine), Bayramali Yilmaz ve tüm Hopa esnafına ve en çokta sıcak yaz gününde sokak sokak gezip kapak toplayan değerli kursiyerlerimize katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.... dediler

 Bizler de Hopa’lı olarak duyarlı davranışlarından dolayı Başta Nalan OKUTURolmak üzere Halk Eğitim Merkezi Yöneticilerine, Personellerine, Öğretmenlerine, Usta Öğreticilerine ve Kusiyerlerine çok teşekkür ederiz. Başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.

Haber: © Yale 

Fotoğraflar

  
3133 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın