• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
PREFABRİK EVLER SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ

   Artvin'in Hopa ilçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfıtarafından yoksul vatandaşlar için yaptırılan prefabrike evler, sahiplerine teslim edildi.

     Hopa Kaymakamı Abdullah Akdaş, Kemalpaşa beldesi ve Balık, Kara Osmaniye köylerinde ikamet eden 3 aile için prefabrike ev yaptırıldığını açıkladı. Kaymakam Akdaş, "Kemalpaşa beldesinde yaşayanvatandaşlarımıza ait evlerde hasar oluşmuştu. Yapmış olduğumuz incelemeler sonucu, oturmuş oldukları evlerinin çok eski olduğunu ve sağlıksız koşullarda yaşadıklarını tespit ettik. Evler gerçekten oturulamaz, yaşanamaz, hayati tehlike arz eden bir durumdaydı. Bu vatandaşlarımıza, SosyalYardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız tarafından prefabrike ev yapılması için karar aldık." dedi.

   Hopa Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın ihtiyaç sahibi vatandaşların her zaman yanında olduğunu söyleyen Akdaş, şöyle konuştu: "Evsiz ya da evi yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya olanvatandaşlarımıza yardımda bulunuyoruz, bulunmaya da devam edeceğiz. Vatandaşlarımıza yaptıracağımız evler, 2 oda, bir salon, mutfak, banyo ve tuvaletten oluşan, Çelik yapı üzerine inşa edilen prefabrik bir yapı olacak. Ortalama 55 metrekare büyüklüğünde olacak evlerin,  vatandaşlarımıza  hayırlı Uğurlu olmasını diliyorum." dedi

Kaynak: www.oykusila.com

 

 

  
2494 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın