• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
HOPALI ATLET EMRE ÇELİK TÜRKİYE ŞAMPİYONU

  1-2 Mayıs tarihlerinde Trabzon’da düzenlenen Liseli Gençler Puanlı Atletizm Grup Şampiyonasına katılan Hopalı atletlerimizden Emre Çelik disk atmada birinci, bayanlar disk atma dalında Özge Yılmaz birinci, cirit atma dalında Esra Gaz birinci, gülle atma dalında Nejla Kakşi üçüncü olmuşlardır.

  Aynı ekiple Trabzon’dan Bursa’ya giden atletlerimiz 5-6 Mayıs tarihlerinde Nurullah İvak Atmalar Türkiye Şampiyonasına katıldılar. Yıldız erkekler Disk atma dalında yarışan atletimiz Emre Çelik 51.39 m. ile birinci, ikinci 51.33 m. ile Bursa bölgesi atletlerinde Yunus Yalçınkaya, üçüncü ise 48.02 m. ile yine Bursa bölgesi atletlerinden Mustafa Bulut olmuşlardır. Yıldız bayanlar cirit atma dalında yarışan rekortmen atletimiz Esra Gaz 49.20 m. ile birinci, ikinciliği Trabzon bölgesi atletlerinden 44.95 m. ile İrem Kum, üçüncülüğü ise 43.28 m. ile İzmir bölgesi atletlerinden Çilem Sağlık olmuşlardır. Genç bayanlar disk atma dalında yarışan atletimiz Özge Yılmaz 43.28 m. ile üçüncü olmuştur. Yıldızlar gülle atma dalında yarışan atletimiz Nejla Kakşi 11.04 m. ile beşinci olmuştur.

  Böylesine güzel haberleri halkımızla paylaşmak, Hopalı gençlerimizin başarılarını ulusal ve uluslar arası alanda duymak bizleri son derece mutlu etmekte. Milli takım hocamız Servet Kural’ı ve genç atletlerimizi yürekten kutluyoruz. Önümüzdeki günlerde hangi müjdeli haberleri duyacağımızı sabırsızlıkla bekliyoruz. Yolunuz açık olsun.

Haber: Yalçın KÖKSAL

  
2693 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın