• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
HOPA’DA ANAOKUL ÖĞRENCİLERİNDEN KAYMAKAM AKDAŞ' A ZİYARET

Okul Öncesi Eğitim Şenliği programı kapsamında ilçemizde eğitim gören anasınıfı öğrencileri Kaymakam Abdullah Akdaş'ı makamında ziyaret ederek, Okul Öncesi Eğitim Şenliğine davet ettiler.

Ziyarete İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sezai Aydın, Hopa Vatan Anaokulu, Atatürk ilköğretim Okulu, Karadeniz İlköğretim Okulu, Yavuz Selim ilköğretim okulu, 14 Mart İlköğretim Okulu ve Hüsnü Ciner İlköğretim Okulu ve öğrencileri katıldı.

Hopa Vatan Anasınıfı Müdürü Reyhan Demir, Kaymakam Abdullah Akdaş'a eğitime vermiş oldukları desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Kaymakam Abdullah Akdaş, öğretmen ve öğrencilere ziyaret ve yapılan davet için teşekkür ederek "Kaymakamlık olarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimine önem ve destek veriyoruz. Bu kapsamda her zaman ilk önceliğimizin eğitim olduğunu belirtmek isterim. Bundan ötürü yapılanları hiç bir zaman yeterli görmemiz mümkün değildir, geleceğimiz teminatı olan çocuklarımıza ne yapsak azdır" dedi.

Kaymakam Akdaş ziyaretlerinden ötürü öğretmen ve öğrencilere bir kez daha teşekkür ederek ziyarete gelen çocuklara hediyeler verdi.

 

 

  
2857 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın