• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
KIRMIZIGÜL HOPA’DA 80 BÖLÜMLÜK DİZİ ÇEKECEK

          Ünlü yönetmen, Oyuncu ve sanatçı Mahsun Kırmızıgül 80 bölümlük dizi için Hopa ilçesine ekibi ile beraber geldi. Mahsun Kırmızıgül ve ekibi ön araştırma yaparak özellikle Esenkıyı(Abuisla) köyü çevresi mesken edinerek buradaki tarihi, kültürel bina ve evlerde araştırma yaptılar.

 

Esenkıyı köyü girişindeki aile çay bahçesi kafeteryada oturup günün yorgunluğunu çay içerek çıkaran Kırmızıgül burada köy muhtarı Yaşar Papila ile köyün tarihi ve geçmişi hakkında genişçe bilgi aldı.

 

 Çay bahçesinde oturup çay içerken burada küçük bir çocuğu kucağına alarak çocuk sevgisini de alan Kırmızıgül, çay bahçesinde oturan hayranlarından aşırı ilgi görmesi sanatçıyı memnu etti. Kendisi ile resim çektirmek isteyenleri de kırmayıp hepsi ile hatıra resim çektirmesi ile mütevazılığını bir kez daha göstermiş oldu.

           Mahsun Kırmızıgül’ün ekibinde yer alan magazin dünyasının önemli ismi Bülent Makar’ın Hopalı olması dolayısı ile ev sahipliğini en güzel şekilde yapması gözlerden kaçmadı.  Makar, Hopa’nın bütün köylerini gezdirip filimin konusu ve çekim yapılacak yer ve mekânların tespitinde yardımcı oluyor.


 

 


Bir Televizyon kanalı için çekilecek olan 80 bölümlük dizinin konusu hakkında pek fazla sır çıkmayan ekip de Hopa’da gördükleri ilgiden memnun kaldı. Hopa Kaymakamı Abdullah Akdaş’ı makamında ziyaret eden Mahsun Kırmızıgül ve ekibi dizi çekimleri için kısaca ön bilgiler verdi. Hopa belediye başkanı Turan Kasımoğlu’nu da makamında ziyaret eden Kırmızgül, dizi çekiminin ilçenin ve yörenin tanıtılmasına büyük katkı sağlayacağı görüşünde birleştiler.

  
5556 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın