• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
HOPALI ATLET ESRA YILDIZLAR BALKAN ŞAMPİYONU

 Balkan Yıldızlar Atletizm Şampiyonası 14 temmuzda Sırbistanın başkenti Belgratta yapıldı.Bayanlarda ve Erkeklerde 11'er takımın mücadele ettiği şampiyonaya Türk takımı Bayanlarda 5 Erkeklerde 6 Sporcu yarıştırmadı.Buna rağmen takım halinde Bayanlarda ve Erkeklerde 7. oldular. 

Bayanlar çirit atma dalında yarışan atletimiz Esra GAZ Yarışmayı Kendisine ait Türkiye Rekoru olan 52.92 Metrelik derecesini 54.02 Metreye taşıyarak hem Türkiye Rekorunu kırmış Hemde bu dereceyle Balkan Şampiyonu olmuştur.

Esra'nın ardından 2.liği 50.79 Metre ile Makedon Tacu MIAHELA, 3.lüğü de 46.70 Metre ile Yunan Rakibi Tounta KOSTANTINA elde etmişlerdir.

 

Atletimiz Era GAZ dünya sıralamasındaki yerini geliştirerek korumaya devam ediyor.Basın camiası olarak Milli Sporcumuzu Kutluyor Başarılarının devamını diliyoruz.

İlçemizde Mütavazi koşullarda çalışarak hemen her öğrencisini başarıdan başarıya koşturan Antrenörümüz Servet KURAL'ın diğer başarıları gibi  bu başarısını kutluyoruz. Başarılarının katlanarak devam edeceğine inanıyoruz. Bütün yokluklara rağmen hiç hayıflanmadan çalışmalarını sürdüren Eski rekortmen Antrenörümüz Altyapıdan gelen birkaç öğrencinin de gelecek yıllarda aynı başarılara imza atacağını söyledi.

 

Haber: Yale 

Haberin Fotoğrafları

  
3247 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın