• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

 

 İstanbuldan Batum İtikametine giden  Yusuf S. Kontrolündeki yolcu otobüsü Hopa Devlet Hastanesi yakınlarında gece sabah 4:00 civarında Ana yola park etmiş halde duran tıra arkadan çarptı. Şöförün bir anlık dalgınlığıyla arkadaki yolcuyla konuşması sırasında ana yolun sağında park halinde duran tıra çarparak otobüsün sağ ön tarafında ağır hasar meydana getirdi. Park halindeki tırında çarpmanın şiddetinden  önde park halinde duran tırada çarptı. 

  Patlama riski olan araçtan yaralıları vatandaşlar ve diğer yolcular tarafından çıkarılarak uzaklaştırıldı. Yaralıları Olay yerine 100 mt ilerideki Hopa Devlet Hastane ekibi ve 112 acilden gelen ambulans ekipleri tarafından hastaneye sevk ettiler.

  2 si Türk 6 si Gürcü vatandaşı yaralandı. Yaralılarda ağır olan 2 yabancı uyruklu yolcu Hopada  ilk müdahaleleri yapılarak Rizeye sevk edildi.Diğer yaralıların sağlık durumu iyiye gittiği bildirildi. 8 yaralıdan biri Otobüs Şöförü diğeride Aracında uyuyan Tır şöförünun sağlık durumlarının iyi olduğu gözlendi. Birçok yolcunun da şok geçirdiği kadada can kaybının olmaması bir mucize olduğu söylendi.

Hastanenin de yakın olması yaralıların müdahalelerini hızlandırması ve Cerrah Dr Elvan TOZAR'ın da hastanede bulunması büyük bir şans olarak nitelendirildi.

Haber : © Yale

Haberin Fotoğrafları 

Kaza dan hemen sonraki görüntüler

Hastane Görüntüleri 

 

  
1850 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın