• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
GRUP MÜSABAKALARI ŞAMPİYONU HOPA ATATÜRK LİSESİ

 HOPA ATATÜRK LİSESİ RAKİP TANIMIYOR.

Artvinde İl Birincisi Olan Atatürk Lisesi Futbol Takımı , Liseler arası Grup Müsabakaları  maçında Rakiplerini Dize Getirdiler. Çok Çekişmeli Geçen Maçlarda Hakkari'yi 2-1 ,Şırnak'ı 1-0  Yenerken çıkan olaylar sonucu 3-0 hükmen galip geldi.Final maçında da bitlisi 1-0 yenerek Grup Birincisi oldu.

 

 

 

 

 

Şu ana kadar hiç maç kaybetmeden ilk 30 Takım arasına girmeyi başardı. Türkiye Yarı fınallere gitmeye hak kazanan Atatürk Lisesi Şampiyonanın favori takımları arasında ilk sırada  gösteriliyor.

 Maçlardan sonra ; Beden Eğitimi Öğretmeni  ve Futbol Antrenörü Ahmet BALCI yaptığı açıklamada; " Zor şartlarda verdikleri mücadeleden ötürü öğrencilerini tebrik etti. Sahadaki ve havadaki  fiziki koşulların sıkıntılarını kısa sürede üzeriden attılar. Maçlara odaklanıp başarıyı elde ettiler. Iğdırda düzenlenen maçlarda özellikle Iğdırlı seyircilerin Takımımıza gösterdiği desteklerden dolayı çok duygulandık. Maçların başından itibaren Iğdır seyircisi kendi takımlarıymış gibi tezahürat ettiler.Bu ilgiden dolayı Iğdır Halkına ve Teknik Komiteye Çok teşekkür ederiz."  dedi.

Antrenörümüz Ahmet Balcı Ayrıca  "Iğdır'daki Müsabakalara gitmemizde maddi destekte bulunan Hopa kamu ve özel Kurum ve Kuruluşlarınada Teşekkür ederiz. Önümüzdeki Yarı final  maçları Gaziantepte Yapılacaktır.Gaziantepte yapılacak yarı final maçlarında özellikle kafile eşofmanı eksiğimizin giderilmesini Büyüklerimizden istiyoruz." dedi.

 Hopalı olarak bu başarılarından ötürü tebrik etmek yetmiyor,Maddi Manevi destekte bulunmakda gerekiyor. Öğrencilerin anlatımlarından öğrendiğim kadariyle ,Diğer takımların iki ayrı renkte  formaları varken kendilerindebir adet olduğunu , Gelen tüm takımların  Kafile Eşofmanları varken Hopa'nın  Olmaması Çocukları biraz burkmuş. Başarılarından dolayı Önce Futbol Takımı Öğrencilerine,Antrenör Öğretmenimiz Ahmet BALCI'ya ve Sonrada Yardımlarını esirgemeyen Resmi ve Özel kurum ve kuruluşlara Teşekkür ederiz.Gaziantepte de aynı başarıları göstermeleri dileğiyle .

Levent YAZICI

www.leventyazici.com.tr 

  
4220 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın