• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
Hopalı Gençler Sosyal medyada kendilerine destek arıyor

Hopalı Gençler Kanser araştırma hastanesi istiyorlar.

  Hopalı Gençleri Facebook ve Twtter da  grup kurarak,Hopada onkoloji hastanesi istediklerini dile getird. Bu gruplara birçok sanatcı ve müzisyenler de destek veriyor. İnternet kullanan Hemen her hopalı ve hopa severleri toplayıp medya desteğini sağlamaya çalışan gençler,Ulusal basını da bilgilendirmek istiyorlar.Bu yüzden Belediyenin de desteğiyle  04/04/2012 Yarın Saat 13:00 de Hava açık olursa Belediye Parkında,Kapalı olursa Titanic restorantta toplanarak Hopa’ya Onkoloji hastanesi yapılması  isteklerini dile getirecekler. Ulusal basının da orada olacağı buluşmaya katılımın büyük olacağı bekleniyor.Hiçbir siyasi görüşe yer verilmeden sadece kanserle mücadele edebileceğimiz bir hastane isteklerini dile getirecekler.

                Kazım KOYUNCU’dan Hasan YAMAK’a kadar birçok değerleri kansere kurban veren Hopa halkı erken teshisle birçok kanser hastasının iyileşeceğini ,kanser kurbanlarını en aza indireceklerini düşünmektedirler. Onkoloji hastanesinin yapılması için bir çok konser  ve konferanslar düzenleyeceklerini dile getiren gençler  tüm Hopalı ve Hopa dostlarından yardım beklediklerini dile getirdi.

                Çernobil faciasından sonra Ençok etkilenen karadeniz bölgesinde bir çok insanın kansere yakalanma riskinin fazla olması nedeniyle Onkoloji hastanesinde erken teşisle hastaların iyileşebileceği düşüncesinde dirler. Ve bu düşüncelerinde haklı olduklarını düşünüyoruz. Hemen her ailede bu hastalığa yakalanmış veya hayatını kaybetmiş birçok insanımız var.Bu yüzdeden bizde bu isteklerine destek veriyoruz.

 Levent YAZICI 

Destek için 

Facebook    Twitter  İmza kampanyası 

 

  
5015 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın