• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
HOPA HALK EĞİTİMİNDEN FOTOĞRAFÇILIK KURSU
FOTOĞRAFÇILIK KURSU AÇILDI
 
                Hopa Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü değişik kurslar açarak yeniliklere devam ediyor. En son fotoğrafçılık kursu açtı. Kursa Özellikle Öğretmenler ilgi gösterdi. Birçok devlet memurunun da katıldığı kurs ilgiyle devam ediyor. Sınırlı sayıda öğrencinin kabul edildiği kursta teknik bilginin yanı sıra dış çekimlerin de uygulamalı olarak yapıldığı gözlendi.

                İlk yapılan Uygulama gezisi Kemalpaşa Köprücü köyünde yapıldı. Geziye Kemalpaşa belediyesinin izni ve araç desteğiyle yapıldı. Hopa Halk Eğitimi Müdürü Muzaffer KÜÇÜKŞEN “Fotoğrafçılık kursunun, Fotoğrafçılık Eğitimi dışında Özellikle Hopa ve çevresinde yapılan dış mekân çekimlerinin Hopa’nın tanıtımı ve belgelenmesi adına yapılan hizmet olduğunu söyledi. Devam eden Arı Yetiştiriciliği, Cenaze Hizmetleri (Bayan) kursların yanın da Emlak Danışmanlığı, Diksiyon, Bahçecilik, Çağrı hizmetleri Kursunun da çalışmalarını bitirdiklerini dile getirdi.

                Hopa Halk Eğitimi Müdürlüğü’nün  Fotoğrafçılık Kursu Eğitimini, Hopa Fotoğraf Gönüllüleri, Artvin Fotoğraf Sanatı Derneği gibi derneklerin üyesi olan Levent YAZICI tarafından verilmektedir. Fotoğrafları ile Yurt içi ve yurt dışı sergilerine katılmış ve Bir çok Fotoğraf sanatçısı ile ortak çalışmalarda bulunmuştur. Halen Özel Fotoğraf dersleri vermektedir.

                Fotoğraf Öğrencilerinin Hopa ve çevresindeki  gezileri büyük ilgiyle takip ediliyor. Sosyal medyada da kurdukları grupla fotoğraflarını sergileyip, hatalarını görüp düzeltiyor,Teknik konularda internetten de ayrıca destek alarak öğrendiklerini pekiştiriyorlar.Kısada olsa bilgisayar üzerinden fotoğraf düzeltme,işleme bilgilerini de öğreniyorlar.

                19 Mayıs  Borçka Karagöl gezisinin ve 20 Mayıs Pazartesi yapılacak sınavın ardından Kurs tamamlanacak, Başarılı olanlara belge verilecektir.
 
Haber: Tekin ÖZŞEKER

Kurs fotoğraflarındab bazılarına  Buradan Ulaşabilirsiniz.
  
3934 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın