• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
MOTORLU GENÇ GEZGİN GİZEM HOPA'DA

   İdealleri uğruna motor üzerinde dünyayı dolaşmak için yola çıkmış genç bir kız. Korkusuzca Motoruna atlayıp Mezopotamya’yı gezmeye karar vermiş. Bir başına motorunda  dağları gezecek, kamp kuracak , ve hayallerini gerçekleştirmenin mutluluğu yaşayacak. Yol gördüğü doğal güzelliklerden başka adrenalin ile geçecek heyecanlı günler onu bekliyor.   
    En son gezdiği ülke İran, Kendi Hayalleri doğrultusunda çizdiği rotadan ilerleyen Gözde ÇEÇEN  Son anda Karadeniz’e yönlenir. Öğretmenleri Hopa da yaşayan fotoğraf sanatçısı Levent YAZICI yı ziyaretinin faydalı olacağını  tavsiye etmesi üzerine,  Hopa’ya gelen  Gözde, Levent YAZICI yı ziyaret etti.

 

Karadeniz yayları hakkında kamp ve yol bilgileri aldı. Bu bilgiler ışığında yeni rotasını çizen Gözde ÇEÇEN, Levent YAZICI ile lokum yiyip, kahve İçtikten sonra  Karadeniz’in efsane  yaylarında kamp kurmak için yola koyuldu.

 

 Karadeniz üzerinden İstanbul’a gidecek olan Gözde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mezunu. Endüstriyel Tasarım yaparak hayatını kazanan Genç Gözde yıllar önce planladığı gezi için tasarımlarından para kazanarak finans desteğini de kendi sağlamış. İyi bir dağcı ve fotoğrafçı olan gözde Birçok kişinin cesaret edemediği bu düşüncesinden dolayı tebrik eder iyi yolculuklar dileriz.

 

  Haber:  Semra VATAN
  
4272 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın