• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
DÜNYACA ÜNLÜ FOTOĞRAFÇI COŞKUN ARAL ARTVİN’DE
   Dünyaca ünlü fotoğrafçı Coşkun Aral, Artvin’de görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları ve fotoğraf tutkunlarıyla söyleşi yaptı.
   Artvin Valiliğinin daveti üzerine “Öğrenme Şenlikleri” kapsamında kente gelen ünlü fotoğrafçı Coşkun Aral, Valilik Çoruh Toplantı Salonunu’nda “Fotoğraf Söyleşi’sinde” bulundu. 

   Söyleşiye Vali CİRİT, Vali Yardımcısı Hasan ONGU, Hopa Fotoğraf Gönüllüleri Başkanı Levent YAZICI , Artvin Fotoğraf Sanatı Dernek Başkanı Süleyman İNAL , Artvin ve Hopa da görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri ile Fotoğraf Dernekleri ve çok sayıda fotoğraf tutkunu katıldı.

    Söyleşide bir konuşma yapan Artvin Valisi Kemal Cirit, “Coşkun Aral Türkiye’nin bir markası. Kamera üstadı, fotoğraf üstadı bir insan. Kendisiyle tanışıklığımız eskilere dayanıyor. İlimizde düzenlediğimiz “Öğrenme Şenlikleri’ne” davet ettik. Bu eğitime ilgi gösteren basın mensupları ile fotoğraf tutkunlarına teşekkür ediyorum. “ dedi.

   Aral ise doğal güzelliğiyle ünlü Artvin’in fotoğrafçılar için bulunmaz ender illerden birisi olduğunu söyledi.


Fotoğrafçılığın temel kurallarının doğru bilinmesi gerektiğine ve doğru zamanda uygulanması gerektiğine işaret eden Aral, ”Artvin birbiriden farklı alanlarda fotoğrafa imkan veren bir özelliğe sahiptir. Doğa fotoğrafçılığı bakımından ideal bir ilimiz. Bir sonbahar fotoğrafında renklerin tümünü aynı anda bulmak gibi şansa sahipsiniz. Kış mevsimi burada muhteşem. Soğukta makineyi tutmak ve deklanşöre basmak biraz zor ama doğa inanılmaz güzel fotoğraflar verir.    Artvin’de yapımı tamamlanan barajlarda su fotoğrafçılığı yapılabilir. Barajlarda su tutulmadan önceki vadilerdeki girintiler su tutulmasının ardından baraj fotoğrafçılığı açısından önemli hale geldi. Yakın zamanda Artvin’de sualtı fotoğrafçılığı gündeme gelecek. Aynı zamanda barajlarda motorsuz su araçlarıyla,  sörflerle, kayıklarla, rüzgar sörfleriyle, yelkenli küreklerle bu göllerde sportif alanda su fotoğrafçılığı gündeme gelecek. Bunun için fotoğrafçılık kurslarından faydalanabilirsiniz.” dedi.

   Fotoğrafçılık üzerine slayt sunumu eşliğinde detaylı bilgiler veren Aral, savaş foto muhabirliği konusu başta olmak üzere çeşitli konularda bilgilendirmelerde bulundu.

Yaklaşık 2 saat süren söyleşi, katılımcılardan gelen soruların yanıtlanmasının ardından sona erdi.

Kaynak: artvin.gov.tr


  
4366 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın