• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
Üniversiteli Gençlere Müzik Ziyafeti
Hopa Gençlik Merkezi Müzik Şöleni düzenledi. Hopa Gençlik Merkezi Kapalı Spor Salonunda GRUP KARANTİNA'nın icra ettiği şarkılar ve türkülerle doyasıya eğlendiler.

   Hopa Gençlik Merkezi Müdürü Özgür DEDE`nin girişimiyle Kovid  Salgını öncesi sosyal medyada canlı yayın yapan, Grup Karantina  ekibi, Sundura Mahallesindeki binasından bulunan Spor salonunda konser verdi.  Üniversite öğrencilerine yönelik düzenlenen müzik Şölenine Hopa Kaymakamı Gürkan ÜÇÜNCÜ Artvin İl Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa DEMİRKAN,  Hopa siyasi parti temsilciler, Artvin, Arhavi, Borçka, Kemalpaşa ve Hopa  kurum müdürlerinin de katıldığı müzik şölenine Üniversite öğrencileri katıldı. 

   Hopa Gençlik Merkezi Müdür Özgür DEDE ve Çalışanlarının Kovid önlemleri doğrultusunda yaptıkları hazırlıkları sonucunda konser verildi. Grup Karantina Ekibi Halk Müziği, Sanat Müziği, ve Karadeniz Müziğinden örnekler vererek müzikseverleri coşturdu. Konser de Sevda YILDIZ ve Emine YAZGELDİ  Solist olarak katılırken, Bağlamada Levent YAZICI, Gitarda Süleyman BAYKAN, Flütte Gökhan DÜZCAN, Udda Emine YAZGELDİ, Darbukada Şahin ÖZBEK ve Neyde Zehra YILDIRIM Eşlik etti. Programın Sunuculuğunu da Ney Öğretmeni Fatma AKSOY Yaptı. 

   Hopa Gençlik Müdürünün çabaları ile organize edilen Müzik Şöleninde Öğrenciler kurtlarını döktü. Sağlık kurallarını göz önüne alınarak yapılan konser, sorunsuz sona erdi. Konser sonunda İl Gençlik ve Müdürü Mustafa DEMİRKAN Yaptığı konuşma da bu tür etkinliklere ağırlık vereceklerini, Öğrencilerinin ilgilinden memnun kaldığını söyledi. Müzik Şöleninde emeği geçenlere ve GRUP KARANTİNA ekibine Teşekkür etti ve katkılarından dolayı çiçek verdi.


Haber: Yudum YURTSEVEN
Fotoğraflar : Hatice MUTLU


  
625 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın