• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
KAYMAKAMLIK VOLEYBOL TURNUVASI BİTTİ
   Hopa Kaymakamlık Voleybol Turnuvası Sonuçlandı. 19 Mayıs Atatürk'ü  Anma ve Gençlik Bayramı kapsamında 22 Nisan 19 Mayıs arasında düzenlenen Voleybol Turnuvasına 9 Takım Katıldı. İki Grup Halinde  Yapılan müsabakalar sonucunda Birinci Grubuptan  Karaloğlu Grup Spor ile Yavuz Selim Ortaokulu Yarı Finale çıkarken ikinci Grupta Hopa Gençlik Spor Kulübü ve Hopa Atatürk Ortaokulu Yari finale çıktı. 


 
   Turnuvada çok çekişmeli müsabakaların ardından Turnuvanın En Centilmen Takımı Borçka İş Bankası oldu. Borçkadan gelerek tüm maçlarda sempatik ve sevecen tavırlarla Tüm Takımların ve seyircilerin gönlünü aldı. Turnuvanın En Centilmen Takımına Madalyaları Turnuva Hakemi ve Hopa Gençlik Spor Kulübü Başkanı Tarafından verildi. 
 
  Turnuvanın Galibi Karaloğlu Spor Yavuz Selim Ortaokulunu Yenerek Birinciliği aldı. Kupa ve Madalyalarını Hopa İlçe Gençlik Spor Müdür Mehmet Zafer YAZICI takdim etti. İkinci Olan Yavuz Selim Ortaokuluna Kupasını ve Madalyalarını Hopa Gençlik Merkezi Müdürü Özgür DEDE verdi. 
 
  Hopa Atatürk Ortaokulunu ile Müsabakayı kazanan Hopa Gençlik Spor Kulübü takım Üçüncü Olurken Kupa ve Madalyaları Kemalpaşa Halk Eğitim Merkezi Müdür Aslıhan CAN verdi. Turnuvanın Dördüncüsü Atatürk Ortaokuluna da Emektar Voleybolcu İbrahim DAĞISTANLI Verdi.
 
  Çok Hareketli ve heyecanlı geçen turnuvaya Seyircilerin de ilgisiyle şölen havasında geçti. Turnuvada Saha Hakemliği, sayı Hakemliği gibi Görevlerin yanında Tüm Organize Göker ALTINTAŞ, Alper ALPATA  Cihad YILDIRIM Tarafından yapıldı. Turnuvanın Baş Hakemliğini de Levent YAZICI, İlkay GÜVENMAN ve Deniz DAĞISTANLI Dönüşümlü olarak yaptı. 
 
    Seyirciler ile Takım Oyuncuları Şölen Havasında geçen turnuvanın yenisinin düzenlenmesi için istekte bulundular. Hopa Gençlik Spor Müdürlüğünün Düzenlediği Turnuvanın yenisi için çalışmalara başladılar. 

Haber: Yudum YURTSEVEN

 
 
  
420 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın