• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Yasemin YAZICI

1978  Yılında Hopa da  doğdu. Doğum sonrası, çok zayıflaması üzerine, yaşamaz dedikleri bir bebekti. Babası ondan vazgeçmeyip ozamanın şartlarında onu Trabzona götürür. Doktor bebeğin su kaybettiğini fark eder ve kısa sürede tedavi eder. 
    Hopa 14mart İlkokulunda okur. Ardından Hopa İmam Hatip Ortaokulunu bitirir. Arıdndan Hopa Lisesi, Hopa Çoruh Üniversitesi İnsankaynakları (Bölüm Birincisi, Okul 3.sü Olur) ve Anadolu Üniversitesi Medya İletişim  Bölümlerinden mezun olur.

    İş Hayatına "Levent Bilgisayar" Firmasında sekreter olarak başlar. bir yıl sonra Hopa nın ilk İnternet firması olan "Online İnternet " Firmasını açar. Daha sonra "Yazıcılar Bilgisayar" firmasını kurar ve Bilgisayar Tamir Teknisyeni olarak devam eder. Karadeniz Bölgesinin ilk Bayan Teknik Servis Elemanıdır. "Yazıcılar Bilgisayar" Firmasının Tüm hisselerini satın alarak şirketin tek sahibi olur. Hopa Ticaret Odası Seçimlerine katılan ilk bayan üyedir. 

   Yaşamının sonuna kadar, Bilgisayar firmasını yönetti. Bir çok Teknik eğitimler almıştır. Aynızamanda Teknik eğitimler de vermiştir. Şirketinde uzun yıllar Stajer öğrencileri yetiştirmiştir.Hayatının son  dönemlerinde Üniversite öğrencilerine burs vermiştir.

   Hopaki Mini voleybol takımlarına Forma,Top ve Voleybol malzemsi teminini sağlamış, Sporcuların kullanımı için de maddi desteği kendisi karşılamıştır. 
  Geleneksel ve Modern Okçuluk yapmış. Hem modern Hem de Geleneksel Türk Okçuluğun Hopaya getirilmsin de en büyük maddi desteği o sağlamıştır. Hobi olarak Okçuluk, Kitap ve Müzikle ilgilenmiştir. Foroğraf sanatı ile  de  ilgilenmiş ulusal yarışmalarda ödül alan fotoğrafları vardır. Yerel sergilere katılmıştır. 

   Meme Kanserinin ender türlerinden birine yakalandıktan iki yıl sonra Tüm vücuda yayılması sonucu 03 Temmuz 2020 Yılında hayata veda etmiştir.  Kendi Adına Öğrencileri Halen Burs verilmeye devam edilmektedir.