• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
 • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
  • www.hopa.gen.tr
  • Levent YAZICI
  • www.hopa.gen.tr
  • Levent YAZICI
  • www.hopa.gen.tr
  • Levent YAZICI
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Anasayfa

 • 1
 •  
 • 2
 •  
 
 
5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ
RİZEARTVİN
RIZEARTVIN
KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN ÖĞRENCİLERE YARI-ZAMANLI İŞ İMKANI
YENİ YAPTIĞIMIZ SİTEYİ ZİYARET EDİN HOPA VİDEOLARININ BULUNDUĞU WEB SİTESİ ARESİ
www.hopa.web.tr
HOPA SEL FELAKETİCENNET HOPA

           HOPA SPOR NOSTALJİ   (KAZIM KOYUNCU EŞLİĞİNDE)
 
Tedavi: Hemen süt içinde dövülmüş çiğ yumurta verilmelidir. Bunun nedeni, bu gıdanın etkisiyle, cıva tuzlarının çökelip, eriyerek emilebilir durumdan çıkmasıdır. Mideyi, mümkün olduğu kadar çabuk yıkamak gereklidir. Zehirlenmeyi izleyen birkaç gün içinde Dimercaprol verilmeli vehastada dikkatle böbrek yetmezliği belirtileri kollanmalıdır. Bu gibi belirtiler ortaya çıkar çıkmaz da, gerekli tedavi yapılmalıdır.
Okul Öncesi Eğitim Şenliği programı kapsamında ilçede eğitim gören anasınıfı öğrencileri Kaymakam Abdullah Akdaş'ı makamında ziyaret ederek, Okul Öncesi Eğitim Şenliğine davet ettiler.
30.05.2012
29.05.2012
Cumhuriyet döneminde ilk kadastral çalışmalar 1924 de 474 sayılı yasa ile başlamış, bu yasa ile İlk Artvin, Kars illeri ile Ardahan, Kulp ilçeleri ve Hopa'nın Kemalpaşa nahiyesinde bulunan taşınmaz mal mülkiyetinin saptanması, gelir ve değerlerinin belirlenmesi ve geometrik konumunun ölçülmesi amaçlanmıştır. Bu çalışmalar bir Tahrir Heyeti tarafından yürütülmüştür. Kaynak: www.leventyazici.com.tr
Bunun üzerine Çanakkale gezisine gitmekte olan 8. sınıf öğrencilerinin, okul müdürü Mustafa Al tarafından 18 Mayıs'ta Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi'ne götürüldüğü kaydedilen açıklamada, 8. sınıf öğrencileri, bir öğretmen ve okul müdürünün vücudunda cıva olduğunun tespit edildiği belirtildi.
27.05.2012
24.05.2012
Artvin Belediye Başkanlığı ile Artvin Fotoğraf Sanatı Derneği ; Artvin Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali etkinlikleri çerçevesinde Fotoğraf Yarışması düzenlemiştir.
Köy konağı inşaatı devam ederken Hopa Kaymakam Abdullah Akdaş köy konağı hakkında açıklamalarda bulundu. Kaymakam Akdaş yaptığı açıklamada "köylerimize daha iyi hizmet götürebilmemiz için devlet - vatandaş işbirliğine önem verilmesi gerekliliğini bir kez daha bu vesile ile vurgulamak istiyorum.
22.05.2012
22.05.2012
AA'dan alınan habere göre ; Artvin Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, Hopa ilçesindeki Sugören İlköğretim Okulu fen ve teknoloji dolabının Aralık 2011 tarihinde öğrenciler tarafından açıldığı, dolaptan civa alındığı, civanın sınıfa döküldüğü ve civa ile öğrencilerin oynadığı, Z.D. adlı öğrenci ve 3 arkadaşı tarafından dolaptan civa alındığı ve evlerine götürüldüğünün anlaşıldığı belirtildi.
Öğrenciler tarafından şiirlerin okunduğu programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Arif Hikmet Çakır yaptı, Çakır konuşmasında; “Bugün burada ulusal kurtuluş hareketimizin simgesi olan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını kutlamak ve hayırsever iş adamımız Sayın Sıtkı Kahveci oğlu tarafından Atamıza saygı ve sevginin bir ifadesi olarak yaptırılan Türkiye'nin en büyük Atatürk heykelinin açılışını gerçekleştirmek için toplanmış bulunmaktayız.
21.05.2012
19.05.2012
Hopa Belediyesi tarafından organize edilen diğer bir kutlamanın adresi Festival alanında bulunan Atatürk anıtı idi. Hopa Belediyesi ve bazı sivil toplum örgütleri ile Hopa CHP ve Hopa Atatürkçü Düşünce Derneğinin de Çelenk koyduğu törenlerde Atatürk ve Silah arkadaşları il ilgili saygı duruşu yapıldı ve ardından İstiklal marşı okundu.
Atatürkçü Düşünce Derneği Hopa Şubesi Anneler günü münasebetiyle Papila Otelde Düzenlediği etkinliğe birçok anne katıldı. Otelin tüm masalarını dolduran anneler gönüllerince eğlendiler.
19.05.2012
15.05.2012
1-2 Mayıs tarihlerinde Trabzon’da düzenlenen Liseli Gençler Puanlı Atletizm Grup Şampiyonasına katılan Hopalı atletlerimizden Emre Çelik disk atmada birinci, bayanlar disk atma dalında Özge Yılmaz birinci, cirit atma dalında Esra Gaz birinci, gülle atma dalında Nejla Kakşi üçüncü olmuşlardır.
Rehberlik ve Psikolojik Danışma Büro Amirliği tarafından önleyici rehberlik ve psikolojik danışma hizmetleri kapsamında Emniyet personeline moral ve motivasyonunu artırmak, polis – halk ilişkilerini geliştirmek, hizmet kalitesini ve verimliliğini arttırmak amacı ile
14.05.2012
14.05.2012
Açılış öncesi Yeni Emre Düğün salonunda düzenlenen açılış törenine Kemalpaşa Belediye Başkanı Yalçın Emiralioğlu, İl Encümeni ve Hopa Halk Eğitimi Merkezi Okul-Aile Birliği Başkanı Gülseren Günal,
Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) Artvin Yatırım Destek Ofisi (YDO) uzmanları Koordinatör Berna Kiriş Turna, Birim Başkanı Vahit Ketboğa, Uzman Burhan Yazıcı ve Trabzon DOKA’dan Uzman Fikri Akkaya’dan oluşan heyet Hopa Paluri Otel toplantı salonunda “Hopa’nın Lojistik Potansiyelini değerlendirme” konulu toplantıya katıldılar.
13.05.2012
12.05.2012
Artvin'in Hopa ilçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfıtarafından yoksul vatandaşlar için yaptırılan prefabrike evler, sahiplerine teslim edildi.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2012 yılı için toplam tarımsal desteklere ödenecek bütçe içinde hayvancılığa yüzde 28 pay ayırdı. 2002 yılında 83 milyon lira olan hayvancılık desteği 2012 yılında 2 milyar 113 milyon liraya yükseldi.
11.05.2012
10.05.2012
 4