• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
 • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
  • www.hopa.gen.tr
  • Levent YAZICI
  • www.hopa.gen.tr
  • Levent YAZICI
  • www.hopa.gen.tr
  • Levent YAZICI
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Anasayfa

 • 1
 •  
 • 2
 •  
 • 3
 •  
 
 
5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ
RİZEARTVİN
RIZEARTVIN
KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN ÖĞRENCİLERE YARI-ZAMANLI İŞ İMKANI
YENİ YAPTIĞIMIZ SİTEYİ ZİYARET EDİN HOPA VİDEOLARININ BULUNDUĞU WEB SİTESİ ARESİ
www.hopa.web.tr
HOPA SEL FELAKETİCENNET HOPA

           HOPA SPOR NOSTALJİ   (KAZIM KOYUNCU EŞLİĞİNDE)
 
Çay bahçesinde oturup çay içerken burada küçük bir çocuğu kucağına alarak çocuk sevgisini de alan Kırmızıgül, çay bahçesinde oturan hayranlarından aşırı ilgi görmesi sanatçıyı memnu etti. Kendisi ile resim çektirmek isteyenleri de kırmayıp hepsi ile hatıra resim çektirmesi ile mütevazılığını bir kez daha göstermiş oldu.
Konuşmaların ardından Gürcistan'dan anma etkinliğine katılan bir koro ekibi Kazım Koyuncu şarkılarını seslendirdi. Koro ekibinin hemen ardından Hopa Halkevi Çocuk Müzik Atölyesi tarafından Kazım şarkılarından oluşan bir dinleti yapılarak anma programı sonlandırıldı.
28.06.2012
27.06.2012
Artvin’de önemli bir yatırım olduğu herkes tarafından kabul edilen ve yapılmasında çok yönlü çıkar olduğu bilinen Cankurtaran tünelinde ne varki yüklenici firmanın çevreye karşı duyarsızlığı yüzünden Sundura deresinde canlı yaşamaz oldu.
Ukrayna'nın Yalta kentinde düzenlenen uluslararası üçlü yarışmada cirit atma dalında yarışan Hopalı atlet Esra Gaz birinci oldu. Yarışmada beşinci atışlara kadar Belaruslu rakibi Arina Dyelmyesonok'un (48.44) m ile gerisinde olan atletimiz son hakkında 50.70 m atarak birinciliğe yükseldi.
22.06.2012
21.06.2012
Hopa Müzik Dostları Müzik Dinletisinde, Songül YAREN, Levent YAZICI, Esra BAYKAN, Şahin ÖZBEK ve Süleyman BAYKAN'dan oluşan "Grup Soles", Türkiyenin Tüm Yörelerinden oluşan Türkülerle seyircilerin ilgi odağı oldu.
Hopa Meslek Yüksekokulu ilk mezunlarını verdi. 2010-2011 eğitim öğretim yılında Mekatronik ve Lojistik programlarına öğrenci alımı ile açılan yüksek okul ilk mezunlarını vermenin haklı gururunu yaşıyor.
19.06.2012
08.06.2012
Milli Eğitim Müdürü Murat Ergene, Şube Müdürleri Yaşar Ünal Yazıcı ve Sezai Aydın, vatandaşlar, okul müdürleri, öğretmenler, veliler, vatandaşlar ile öğrencilerin katıldığı şenlikte okulların hazırlamış olduğu çeşitli gösteri ve oyunlar izleyicilere sunuldu.
Tedavi: Hemen süt içinde dövülmüş çiğ yumurta verilmelidir. Bunun nedeni, bu gıdanın etkisiyle, cıva tuzlarının çökelip, eriyerek emilebilir durumdan çıkmasıdır. Mideyi, mümkün olduğu kadar çabuk yıkamak gereklidir. Zehirlenmeyi izleyen birkaç gün içinde Dimercaprol verilmeli vehastada dikkatle böbrek yetmezliği belirtileri kollanmalıdır. Bu gibi belirtiler ortaya çıkar çıkmaz da, gerekli tedavi yapılmalıdır.
01.06.2012
30.05.2012
Okul Öncesi Eğitim Şenliği programı kapsamında ilçede eğitim gören anasınıfı öğrencileri Kaymakam Abdullah Akdaş'ı makamında ziyaret ederek, Okul Öncesi Eğitim Şenliğine davet ettiler.
Cumhuriyet döneminde ilk kadastral çalışmalar 1924 de 474 sayılı yasa ile başlamış, bu yasa ile İlk Artvin, Kars illeri ile Ardahan, Kulp ilçeleri ve Hopa'nın Kemalpaşa nahiyesinde bulunan taşınmaz mal mülkiyetinin saptanması, gelir ve değerlerinin belirlenmesi ve geometrik konumunun ölçülmesi amaçlanmıştır. Bu çalışmalar bir Tahrir Heyeti tarafından yürütülmüştür. Kaynak: www.leventyazici.com.tr
29.05.2012
27.05.2012
Bunun üzerine Çanakkale gezisine gitmekte olan 8. sınıf öğrencilerinin, okul müdürü Mustafa Al tarafından 18 Mayıs'ta Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi'ne götürüldüğü kaydedilen açıklamada, 8. sınıf öğrencileri, bir öğretmen ve okul müdürünün vücudunda cıva olduğunun tespit edildiği belirtildi.
Artvin Belediye Başkanlığı ile Artvin Fotoğraf Sanatı Derneği ; Artvin Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali etkinlikleri çerçevesinde Fotoğraf Yarışması düzenlemiştir.
24.05.2012
22.05.2012
Köy konağı inşaatı devam ederken Hopa Kaymakam Abdullah Akdaş köy konağı hakkında açıklamalarda bulundu. Kaymakam Akdaş yaptığı açıklamada "köylerimize daha iyi hizmet götürebilmemiz için devlet - vatandaş işbirliğine önem verilmesi gerekliliğini bir kez daha bu vesile ile vurgulamak istiyorum.
AA'dan alınan habere göre ; Artvin Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, Hopa ilçesindeki Sugören İlköğretim Okulu fen ve teknoloji dolabının Aralık 2011 tarihinde öğrenciler tarafından açıldığı, dolaptan civa alındığı, civanın sınıfa döküldüğü ve civa ile öğrencilerin oynadığı, Z.D. adlı öğrenci ve 3 arkadaşı tarafından dolaptan civa alındığı ve evlerine götürüldüğünün anlaşıldığı belirtildi.
22.05.2012
21.05.2012
Öğrenciler tarafından şiirlerin okunduğu programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Arif Hikmet Çakır yaptı, Çakır konuşmasında; “Bugün burada ulusal kurtuluş hareketimizin simgesi olan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını kutlamak ve hayırsever iş adamımız Sayın Sıtkı Kahveci oğlu tarafından Atamıza saygı ve sevginin bir ifadesi olarak yaptırılan Türkiye'nin en büyük Atatürk heykelinin açılışını gerçekleştirmek için toplanmış bulunmaktayız.
Hopa Belediyesi tarafından organize edilen diğer bir kutlamanın adresi Festival alanında bulunan Atatürk anıtı idi. Hopa Belediyesi ve bazı sivil toplum örgütleri ile Hopa CHP ve Hopa Atatürkçü Düşünce Derneğinin de Çelenk koyduğu törenlerde Atatürk ve Silah arkadaşları il ilgili saygı duruşu yapıldı ve ardından İstiklal marşı okundu.
19.05.2012
19.05.2012
 4