• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
Levent YAZICI
netcarsi@gmail.com
GRUP ŞAMPİYONU HOPA ATATÜRK LİSESİ
24/01/2013

 

  Artvinde İl Birincisi Olan Atatürk Lisesi Futbol Takımı , Liseler arası Grup Müsabakaları  maçında Rakiplerini Dize Getirdiler. Çok Çekişmeli Geçen Maçlarda Hakkari'yi 2-1 ,Şırnak'ı 1-0  Yenerken çıkan olaylar sonucu 3-0 hükmen galip geldi.Final maçında da bitlisi 1-0 yenerek Grup Birincisi oldu.

Şu ana kadar hiç maç kaybetmeden ilk 30 Takım arasına girmeyi başardı. Türkiye Yarı fınallere gitmeye hak kazanan Atatürk Lisesi Şampiyonanın favori takımları arasında ilk sırada  gösteriliyor.

Maçlardan sonra ; Beden Eğitimi Öğretmeni  ve Futbol Antrenörü Ahmet BALCI yaptığı açıklamada; " Zor şartlarda verdikleri mücadeleden ötürü öğrencilerini tebrik etti. Sahadaki ve havadaki  fiziki koşulların sıkıntılarını kısa sürede üzeriden attılar. Maçlara odaklanıp başarıyı elde ettiler. Iğdırda düzenlenen maçlarda özellikle Iğdırlı seyircilerin Takımımıza gösterdiği desteklerden dolayı çok duygulandık. Maçların başından itibaren Iğdır seyircisi kendi takımlarıymış gibi tezahürat ettiler.Bu ilgiden dolayı Iğdır Halkına ve Teknik Komiteye Çok teşekkür ederiz."  dedi.

Antrenörümüz Ahmet Balcı Ayrıca  "Iğdır'daki Müsabakalara gitmemizde maddi destekte bulunan Hopa kamu ve özel Kurum ve Kuruluşlarınada Teşekkür ederiz. Önümüzdeki Yarı final  maçları Gaziantepte Yapılacaktır.Gaziantepte yapılacak yarı final maçlarında özellikle kafile eşofmanı eksiğimizin giderilmesini Büyüklerimizden istiyoruz." dedi.

Hopalı olarak bu başarılarından ötürü tebrik etmek yetmiyor,Maddi Manevi destekte bulunmakda gerekiyor. Öğrencilerin anlatımlarından öğrendiğim kadariyle ,Diğer takımların iki ayrı renkte  formaları varken kendilerindebir adet olduğunu , Gelen tüm takımların  Kafile Eşofmanları varken Hopa'nın  Olmaması Çocukları biraz burkmuş. Başarılarından dolayı Önce Futbol Takımı Öğrencilerine,Antrenör Öğretmenimiz Ahmet BALCI'ya ve Sonrada Yardımlarını esirgemeyen Resmi ve Özel kurum ve kuruluşlara Teşekkür ederiz.Gaziantepte de aynı başarıları göstermeleri dileğiyle .

Levent YAZICI

www.leventyazici.com.tr 5689 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Kadim Gelenek ( Geleneksel Türk Okçuluğu - 05/11/2022
Geleneksel Türk Okçuluk Sporu biraz farklı bir spordur. Bazıları spor olarak da görmüyor. Açık açık söylemek gerekirse, herkes bir kulp uyduruyor. Kendi siyasi görüşüne göre, yada toplumsal anlayışına göre bir şeyler uyduruyor.
Korona Morona ,Biz de Girdik Bu Horona - 17/03/2020
Aslında Suçlamalara ara vermek lazım. Devlet suçlu, Millet suçlu, Çinliler suçlu, doğa intikam alıyor, gibi gereksiz konuları bırakmamız lazım. Hopa'nın coğrafi konumu itibari ile bu virüsün çok hızlı yayılacak bölgelerden biri olduğu apaçık belli. B
Hopa da "Veli" Pardon "Çocuk" Tiyatrosu - 30/11/2017
Çocuk Tiyatrosu demeye dilim varmıyor. Veli tiyatrosu biraz daha doğru olacak sanırım. Ortada bir tiyatro vardı. Evet vardı. Ancak Tiyatro oyuncusu misafirler muhtemelen çocuklara hazırladıkları oyunu Hopa da ki velilerin bu kadar hoşlanacaklarını
Esenkıyıda Neler Oluyor, (Bungalov Evler) (Şuyimşine Azlağa ) - 24/03/2017
Esenkıyı köyü İnsanı ile bitkisi ile yılanı ile arısı ile suyu ile her şeyi ile korunması gereken bir Köy dür. Keşke Köyün Tamamı Milli park ilan edilse, korunacak yerlerin başında olsa da gelecek nesiller de bundan faydalansa. Böyle giderse korkarım
Hopa Halk Eğitim Merkezi Ahşap Hediyelik Eşya Yapımcısı Kursu - 13/01/2016
Bu haftaki Yazı dizimizin konusu, Hopa Halk Eğitim Merkezi ’nın açmış olduğu “Ahşap Hediyelik Eşya Yapımcısı”. Birkaç yıldır Hopa Halk Eğitim Merkezi çok çeşitli ve ilginç kurslarla son yıllarda adını çok duyurmaya başladı.
Hopa Halk Eğitim Merkezi Ahşap Hediyelik Eşya Yapımcısı Kursu - 13/01/2016
Bu haftaki Yazı dizimizin konusu, Hopa Halk Eğitim Merkezi ’nın açmış olduğu “Ahşap Hediyelik Eşya Yapımcısı”. Birkaç yıldır Hopa Halk Eğitim Merkezi çok çeşitli ve ilginç kurslarla son yıllarda adını çok duyurmaya başladı.
HOPA'DA HEMŞİN DİLİ ARAŞTIRMASI - 04/07/2015
Okuduğu Bölüm ile dolaylı yönden bağlı bir konu olan diller ile araştırma yapmanın mesleğine çok faydası olacağını düşünmediğimi söylediğimde. Haklı olduğumu ancak özel merakımı gidermenin yanında, bu tür bir çalışmanın çok az olduğu, ilgi çektiğini,
YENİ SENTETİK UYUŞTURUCU HIZLA YAYGINLAŞIYOR - 16/11/2014
Özellikle Öğrenciler için eğlence aracı olarak lanse ediliyor, “Bir kereden bir şey olmaz” diye okulların etrafında fırıldak gibi döndükleri görülmektedir.
Hopa’da Öğretmenler Günü Sesiz Geçti. - 26/11/2013
Öğretmenler İnce düşünmek zorunda. Gelecek onların şekillendirmesiyle oluşacağı için tepkilerinde haklı olduklarını düşünüyorum. üzüntüm yerel Basın dan turun siyasilerin bile habersiz veya kayıtsız kalmaları.
 Devamı